Okulary VR 3D Wirtualna Rzeczywistość

247,00 zł
Okulary VR 3D wirtualna rzeczywistość

leFant VR 3D

 

Rozrywka przyszłości nareszcie może znaleźć się w Twoim zasięgu. Już dziś możesz to mieć, a niemożliwe stanie się rzeczywistością, przenosząc Cię do świata wirtualnego i pokazując nowy wymiar doznań. Tysiące darmowych aplikacji z filmami, podróżami i grami dedykowanymi 3D, dadzą Ci wiele godzin niezapomnianych chwil rozrywki. Okulary do rzeczywistości wirtualnej firmy leFant to najbardziej inowacyjny i zaawansowany produkt na rynku konsol i gier. To unikalne rozwiązanie kompatybilne z każdym telefonem typu smartfon o przekątnej ekranu od 4,5 do 6.0 cali za przystępną cenę. Zastosowano tu technologię panoramy z pełnym kątem oglądania 360. Okulary posiadają regulację rozstawu soczewek i odległości, co pozwala maksymalnie wyostrzyć obraz i z optymalizować jakość doznań. Unikalna wentylacja zapobiega przegrzaniu się używanego smartfona. Jedyni na świecie oferujemy w zestawie bezprzewodowy joypad klasy PlayStation, współpracujący w technologii bluetooth  zarówno z IOS i z Androidem.

Dla bezpieczeństwa Twojego zdrowia i gwarancji maksymalnego komfortu użytkowania zastosowano wielowarstwowe soczewki rozpraszające szkodliwe promieniowanie. Cały zestaw jest wykonany z najwyższej jakości hipoalergicznych materiałów o podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne, a inteligentna pianka memory foam dopasuje okulary do kształtu twojej twarzy.

Skład zestawu: okulary, joypad, bateria, kabel usb i eleganckie kartonowe opakowanie.

Wszystkim naszym klientom dodajemy do zakupu nowy kod QR z dostępem do najnowszych aplikacji VR z filmami i grami przeznaczonymi na pada. Informacje o  produkcie na stronie lefant.com.pl .

 

 

 

Lefant
0073