0

Oczyszczacz Powietrza

199,00 zł
0002
Lefant

Oczyszczacz Powietrza Jonizator Aromatyzer

Sorry, no items left.
  • western-union-vector-logo
  • Visa
  • PayPal
  • MasterCard

       Czyste powietrze!   Stop alergii!   Koniec z inhalatorem!   Stop dla chorób układu oddechowego! 

     Tak , to urządzenie zniszczy alergeny , pyłki , kurz domowy , zarazki , usunie dym z papierosów i inne przykre zapachy, a dodatkowo jonizuje powietrze i będzie pomocne przy aromaterapii . To w skrócie możliwości tego prozdrowotnego urządzenia , które może być używane w domu i w samochodzie . Wykorzystano w nim najnowsze technologie , które pomogą naszemu zdrowiu  i przefiltrują całe powietrze w pokoju , gabinecie , łazience , pokoju dzieci , miejscu pracy , przy komputerze , czy w samochodzie . Siedem systemów pracy . Filtr HEPA zatrzyma wszystkie cząsteczki o wielkości od 0,3 mikrona takie jak : alergeny , pyłki , sierść zwierząt domowych , kurz i dym z papierosów . Lampa UV i fotokatalizator rozbija  i niszczy trujące dymy , lotne związki organiczne tj. formadehydy i amoniak .Światło ultrafioletowe zabija : zarazki , wirusy i bakterie , zarodniki pleśni , pleśń i grzyby . Eliminuje zapach i dym z papierosów oraz innych irytujących przykrych zapachów . Również filtr nano-srebrowy zabija bardzo wiele rodzajów zarazków , wirusów , grzybów i bakterii . Z kolei filtr z węglem aktywnym pochłania dym zpapierosów  i inne zapachy . Jony emitują ponad 5.000.000 anionów . Dodatkową funkcją urządzenia jest aromaterapia z możliwością uzyskania dowolnego zapachu powietrza . Do tego służy pojemniczek , w którym umieszcza się olejek eteryczny, a przepływające oczyszczane powietrze będzie stale zaopatrywane w wybrany zapach .

    Urządzenie w standarcie wyposażone w zasilacz samochodowy może pracowac postawione na kokpicie samochodu . Filtry samochodowe i od klimatyzacji nie są w stanie odpowiednio przefiltrować powietrza w kabinie samochodu, a oczyszczacz powietrza pomoże i zapewni zawsze czyste powietrze w samochodzie . Podobnie w domu , bo  opcjonalnie jest dostępny zasilacz do domowej pracy urządzenia  .

Minimalne zużycie prądu ok. 6W , dwie prędkości pracy , strefa pokrycia 15m2 , mała waga ok 0,5kg i małe wymiary 190x125x66mm , system oświetlenia led i 7 systemów oczyszczania powietrza , dwa systemy zasilania ,czynią go bardzo potrzebnym i praktycznym .

Lefant
0002

Specyficzne kody

Oczyszczacz Powietrza

199,00 zł